Lyžař

Listopad18

Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo pomohl se zdokonalením v lyžařské technice?

A jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo pomohl s výběrem lyžařského materiálu?

Mohu vám být nápomocen JÁ!

Chci Vám pomoci se svými dlouholetými zkušenostmi jak se zdokonalením lyžařské techniky, pomohu vám i s výběrem nejvhodnějšího materiálu, VAŠICH VYSNĚNÝCH LYŽÍ!

Připravil jsem pro vás první pomůcku – ebook 5 tipů jak vybrat lyže. Najdete ho na samostaném webu, který je v odkaze zde. Tak se těště!

Celý život věnuji čertovským prkýnkám…  Ono to ani jinak nešlo. Pokud jsem se chtěl v zimě dostat na chalupu, tak to byla jediná možnost. Co, chtěl…  Musel jsem, protože jako prcka mě rodiče tahali sebou na chalupu… A vlastně moji kluci to odskákali stejně :-)

Závodně lyžuji od dětského věku, přes Duklu Čáslav, kde jsem byl od července 1979 do června 1981. Tam to bylo o velkém závodění, cestovali jsme po všech českých a slovenských střediscích a po závodech na mezinárodní úrovni. A také se celkem dařilo…

V roce 1993 jsem si při závodě v Rokytnici utrhl vnitřní meniskus a bylo po závodění…

V roce 2004 to však  začalo znovu. Nechal jsem se ukecat od kolegů  lyžníků a vyrazil jsem na závod veteránů do Zásady. Vyhrál jsem a dostal chuť do dalšího závodění. V té době se rozjíždělo závodění kategorie Masters v ČR a tak jsem se zapojil i do organizování závodů této kategorie a přivedl jsem tuto kategorii do Rokytnice, kde se jelo v roce 2007 první Mistrovství ČR Masters. A pak to začalo směřovat k mezinárodnímu závodění. Zůčastnil jsem se světového poháru Masters na Ještědu  a v roce 2010 jsem vyrazil s výpravou kolegů z Rokytnice na tři závody Světového poháru do Německého Bischofswiesenu a dál na první Světové zimní hry do Kranjske Gory, kde se celkem dařilo nejen mě, ale celému týmu. Tím se vše dostalo do obrátek, které vyvrcholily účastí v březnu 2012 na Světovém ktriteriu Masters v Kalifornii v Mammoth Moutains.
Letos, tj. 2013 jsem postaršil do kategorie B – „dědků“ a tak jako nejmladšímu mě nezbývá než vítězit, Ne vždy se mi to podařilo :-)
Nicméně v závěru sezony jsem obsadil na M ČR 1. místo v obřáku a 2. ve slalomu.
Teď nezbývá, než se připravovat na další sezonu.

 

Leave a Comment